Şimdi üye Ol

Login

Şifre Sıfırlama

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

İnsan olduğunu doğrula Doğrulamayı değiştirmek için resme tıklayın.

Mesaj gönder

Add post

Add question

Login

Şimdi üye Ol

Kayıt olarak üyelerimize özel olan tüm opsiyonlardan faydalanabilirsiniz.

Yeni Nesil Anonim Soru Sorma Sitesi | birseysor

Yeni Nesil Anonim Soru Sorma Sitesi | birseysor

5/5 - (4 votes)

Her insanın kendisine ait bazı sırları veya kimsenin bilmesini istemediği, fakat cevaplarını aradığı bazı şeyleri vardır. Sizi buraya getiren şey de tam olarak bu değil mi? Bir anonim soru sorma sitesi arıyorsunuz. Bu makalenin tamamını okumak istemiyorsanız, bu web sitesin de tamamen anonim olarak soru sorabilirsiniz. Aynı zaman da cevaplayabilirsiniz.
Gizli soru sormak için web sitemize kayıt olmanıza gerek bile yok. Hatta o kadar gizli ki sadece soruyu sorun ve cevaplanmasını bekleyin. Fakat size bir mail vs gönderilmeyecek veya kayıt olmanız istenmeyecek. Neden mi? Çünkü anonim olarak soru soruyorsunuz 🙂

Bu yazı, tamamen birseysor.com’un nasıl bir site ve anonim olarak nasıl soru sorabileceğinizi anlatmaktadır. Hemen anonim soru sormak istiyorsanız, buraya tıklayarak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

İnsanlar Neden Anonim Soru Sormak İster?

Anonim soru sorma, insanların çekindikleri veya utanç duydukları konular hakkında bilgi edinmek istemeleri durumunda faydalı bir seçenektir. İnsanlar anonim olarak soru sormak isteyebilirler, çünkü konuşmak istedikleri konuyla ilgili bilgi veya cevaplar ararken yargılanma veya eleştirilme korkusu yaşarlar. Ülkemizde de bunun bolca örneği mevcuttur. Ayrıca, kişisel konularda anonim soru sorma, mahremiyet ve gizlilik gerektiren durumlarda faydalı olabilir.

Anonim Soru Sorma Siteleri Güvenilir Mi?

Anonim soru sorma siteleri, genellikle kullanıcılara anonim olarak soru sorma fırsatı sunarak gizlilik sağlarlar. Ancak, her zaman bu sitelerin güvenilirliği konusunda endişeler olabilir. Anonim soru sorma siteleri, kullanıcıların istismar edilmesini önlemek için çeşitli güvenlik önlemleri alırlar. Örneğin, siteler genellikle spam ve istenmeyen içerikleri önlemek için moderasyon süreçleri uygularlar. Bu web sitesinde de soru sorduğunuz zaman, bizim onayımızdan geçer. Ancak telaş etmeniz gereken bir durum yok. Çünkü soruyu gönderen kişiye ait bir e-posta veya isim almıyoruz. Yorum yaparcasına anonim olarak soru sorabiliyorsunuz.

Bununla birlikte, anonim soru sorma sitelerinin güvenilirliği, kullanıcıların gizliliklerinin korunmasını sağlayacak düzgün güvenlik önlemlerinin alınması ile ilgilidir. Bu nedenle, anonim soru sorma sitelerinin gizlilik politikalarını okumak, kullanıcıların önerilen ve güvenilir bir site seçmelerine yardımcı olabilir. Ayrıca, sitenin kullanıcı yorumlarına ve incelemelerine bakarak, diğer kullanıcıların site hakkındaki görüşlerini öğrenmek de faydalı olabilir.

Ek olarak biz bu web sitesi aracılığı ile kullanıcıların sadece İP adresini alabiliyoruz. Başka türlü herhangi bir kişisel veri toplamamaktayız. Bu İP adresi ile herhangi bir şey yapmamız mümkün değil. Zaten girdiğiniz tüm web siteleri, uygulamalar hatta Youtube videolarına yaptığınız yorumlarda bile ip adresiniz otomatik olarak karşı tarafa aktarılır.

Hakkında admin

life is good

Cevap bırakın

İnsan olduğunu doğrula Doğrulamayı değiştirmek için resme tıklayın.

By commenting, you agree to the Terms of Service.