Soru Sorma Şartları

Bilinen her şey gibi bu siteninde bazı şartları vardır. Sizden bu şartları kabul etmenizi istemekteyiz, ki zaten bu siteyi kullanmaya devam ettiğiniz süre boyunca bu şartları kabul ettiğinizi varsayarız. İlgili politika sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

[email protected]
[email protected]

Bu site neyi amaçlamaktadır?

Bu web sitesinde çeşitli konularda sorular sorabilir veya cevabını bildiğiniz sorulara cevap verebilirsiniz. Her konuda soru sorabilirsiniz fakat istisnai durumlardan kaçınmanız gerekmektedir. Bu web sitesinin temel amacı bir sözlük gibi olmasa da birbiri ile çok benzerlik göstermektedir. Burada ağırlıklı olarak istenilen bir konuda kısacası hayata dair sorular sorabileceğiniz bir mecradır.

Ne tür sorular sormaktan kaçınmalıyım?

Ek çalışma gerektiren veya bu site için uygun olmayan sorular, deneyimli topluluk üyeleri tarafından askıya alınabilir. Sorular beklemedeyken yanıtlanamazlar, ancak yeniden açılmaya uygun olmaları için düzenlenebilirler. Siz bir soru sorduğunuz takdirde, sormuş olduğunuz soruyu bizler kontrol etmekteyiz.

Anonim olarak soru nasıl sorabilir ve cevaplayabilirim?

Sitede soru sorabilmek için kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan sonra soru sorabilir veya cevaplamak istediğiniz bir soruyu cevaplama esnasında "ANONİM OLARAK SOR" kısmını işaretlediğinizde, anonim olarak sorabilirsiniz.