bizi tercih etme sebebiniz nedir sorusuna cevap

Bildir
Question

Lütfen bu sorunun neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Bildir
Cancel

Bizi tercih etme sebebiniz nedir sorusuna nasıl cevap verilmelidir? Bu soru ile bazı yerlerde farklı sektörlerde karşılaşıyorum karşılaşıyoruz bu soru karşısındaki tutumumuz nasıl olmalı?

devam etmekte 0
Anonymous 2022-06-20T07:17:09+00:00 3 Cevaplar 4 Görüntüleme 0

Yanıtlananlar ( 3 )

  0
  2022-06-20T07:31:54+00:00

  Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

  Bildir
  Cancel

  Merhaba bu sorunun net bır cevabı olmamakla birlikte spesifik cevaplar verilebilmektedir. Genelde iş mülakatlarında karşılaşılan bu soruyla hayatın farklı zamanlarında da karşılaşılabilmesi muhtemeldir. Bu bağlamada bu nedenleri karşımızdaki kişinin içine sinebileceği şekilde mantıklı açıklamalarla açıklamak mantıklıdır. Sizi personelinize değer verdiğinizden, iş disiplininizi ve şirket kültürünüzü beğendiğimden dolayı veya şirketiniz vizyonu amaçları ve hedefleri benim vizyonum ve amaçlarım ile çakışıyor, bu alanda işini iyi yapan ortaya çıkardığı değer ve ürünleri beğendiğim bir şirketsiniz, bu ve bunun gibi şeylerden dolayı sizi seçtim gibi  cevaplar verilebilir.

  1
  2022-06-27T04:44:24+00:00

  Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

  Bildir
  Cancel

  Aslında bizi tercih etme sebebiniz nedir sorusuna cevap olarak orada bulunma nedeninizi ve işi neden yapmak istediğinizi açıklayan önden bir sunum kendiniz yapabilirsiniz. Yani kendiniz bir şeyler bulun bu sorunun cevabına çünkü sizin okuduğunuzu sizden önceki bir kişinin onlara söylemediği ne malum.

  dimi en iyisi bizi tercih etme sebebiniz nedir sorusuna evde kendiniz aynı bir mülakattaymış gibi çalışın ve iyi cevaplar bulduğunuzu görmüş olacaksınız

  • Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

   Bildir
   Cancel

   Çok doğru bir  bizi tercih etme sebebiniz nedir sorusuna cevap vermişsiniz. En iyisi kendi alanında kişinin alıştırma yapması olmalıdır

cevap bırak

Dosya Seç

Choose from here the video type.

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

anonim cevaplar

Yanıt vererek Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası 'nı kabul etmiş olursunuz.