1 günde aşık etme duası ve kendine aşık etme duası

Soru
5/5 - (3 votes)

Sağsa solda hep 1 günde aşık etme duası diye şeyler görüyorum. var mı bölye bir şey? aşık etme duası nedir yani okuyorsun ve karşıdaki kişi sana aşık mı oluyor yani? İnternette arama yaparken ben buraya denk geldim ve sormak istedim. 1 günde aşık etme duası var mı? varsa nedir? bİLEN VAR MI 1 günde kendine aşık etme duasını?

Yanıtlananlar ( 2 )

 1. m
  2
  2023-03-12T13:46:42+00:00

  1günde aşık etme duası diye bir şey yok. İnanma sakın evet bazı aşık etme duaları var ama 1 günde aşık etme duası diye bir şey yok. Burada bir video ekledim bu videoaya bak 1 günde aşık etme ya da aşık etme duası nedir öğrenirsin. Aslında bu isteme enerjisi gibi. Yani dua ediyorsun, bu duayı ederken onu istiyorsun onunla olmak istiyorsun gibi. Evrenden istemek te bunun seküler versiyonu diyebiliriz.

  0
  2023-03-12T14:11:16+00:00

  Merhaba,

  Birçok kültürde, aşık olmak veya aşık etmek için dualar ve ritüeller bulunmaktadır. Ancak, bir günde aşık etme duası gibi iddialı vaatlerde bulunan herhangi bir dua veya ritüel kesinlikle işe yaramaz ve ahlaki değildir.

  Ayrıca, bir kişinin iradesi dışında ona aşık olmasını istemek etik değildir ve bu tür dualar veya ritüeller insanların özgür iradelerine müdahale etmektedir. Bu nedenle, böyle bir dua veya ritüel aramak yerine, sağlıklı ve karşılıklı bir ilişki için kendinizi tanımanızı, dürüst olmanızı ve doğal olarak uyumlu olduğunuz birini bulmanızı öneririm.

  En iyi cevaplar

cevap bırak

Seç

Choose from here the video type.

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

İnsan olduğunu doğrula Doğrulamayı değiştirmek için resme tıklayın.

anonim (gizli) olarak cevaplarsınız

Cevap vererek, Hizmet Şartları'nı kabul etmiş olursunuz.