bim de sushi var mı? Yemek istiyorum

Soru
Yıldız ver

Ben çok sushi ymek istiyorum. Merak ediyorum aslında tadını. Ama ben nereden bulurum bilmiyorum. Çünkü yemeksepeti veya getir den baktığım da baya baya uzak görünüyor yani sipariş verirsem gelmez. Bime bakıyorum ben de bilen varmı bim de sushi var mı?

Bizim burada olan bimlerde bulamadım.acaba başka bimlerde sushi var mı

Yanıtlananlar ( 3 )

 1. Bim de sushi var mı diye soruyorsun, maalesef Bim’de sushi satılmıyor. Ancak, sushi genellikle Japon restoranlarında veya özel sushi dükkanlarında satılır. Ayrıca, birçok süpermarketlerde veya gıda mağazalarında hazır sushi seçenekleri de mevcut olabilir. Eğer sushi yemek istersen, Japon restoranlarına veya sushi dükkanlarına göz atabilirsin. Ayrıca, yerel gıda marketlerinde veya süpermarketlerde hazır sushi seçeneklerini de deneyebilirsin.

 2. T
  2023-01-20T07:17:16+00:00

  Çok eskiden evet var ama ne kadar güncel olduğunu bilmiyorum. Çünkü Bim sürekli ürünleri değiştiriyor ve yeni ürünler sunuyor. Ancak, Bim’de sushi satılıyorsa, sushi seçeneklerini genellikle taze gıda bölümlerinde bulabilirsin. Ayrıca, Bim’de online mağazasını kontrol edebilirsin, orada da sushi seçenekleri olabilir. Eğer sushi yemek istersen, Bim’i deneyebilirsin veya başka yerlerde arama yapabilirsin.

  Bence direkt satan yere git hem ne o öyle çiğ balık yicen ıyyyhhh😅😅

 3. B
  2023-01-20T11:23:53+00:00

  Her şeyi satan bim neden suşi satması? Ama satmaz işte Wkkdkdöfkfkföfi

  suşi aslında Japon mutfağının ünlü lezzetlerinden biridir. Birçok farklı seçenekleri var, sadece somon ve avuç içi bile yeterli. Ancak, diğer seçenekler arasında ton balığı, ebi, tako gibi deniz ürünleri de var. Suşiyi yapmak için kullanılan malzemeler arasında, sashimi kaliteli somon, nori deniz yosunu, su ve shari (şehriye) pirinç içeren bir kalıp olarak kullanılır. Suşiyi yemek için, genellikle wasabi ve soya sosu ile birlikte yenir. Suşi, çok lezzetli ve sağlıklı bir yemektir, ama aynı zamanda fiyatı da yüksek olabilir. #sushi #japonmutfağı

cevap bırak

Seç

Choose from here the video type.

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

İnsan olduğunu doğrula Doğrulamayı değiştirmek için resme tıklayın.

anonim (gizli) olarak cevaplarsınız

Cevap vererek, Hizmet Şartları'nı kabul etmiş olursunuz.