duygularımı belli edemiyorum

Soru
Yıldız ver

Ben duygularımı belli edemiyorum. Ne yapmam lazım? Biir bana kızdığında ben ona tepki göstermiyorum. Bu durum canımı sıkmaya başladı ne yapmam lazım duygularımı nasıl daha iyi belli edebilirim?

Yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim

Yanıtlananlar ( 3 )

 1. Merak etme, duyguları ifade etmek herkes için zor olabilir. Ama senin için çözüm bulmak için bazı şeyler deneyebilirsin. İlk olarak, kendine güvendiğin bir arkadaş, aile üyesi veya terapistle konuşabilirsin.

  Onlar seninle birlikte duygularını ifade etmen için yollar bulabilir Ayrıca yazmayı seversen, günlük yazabilir veya şiir yazabilirsin. Sanat yapmayı seversen, resim yapabilir veya müzik yapabilirsin. Duygularını ifade etmek için birçok yol var ve senin için en uygun olanı bulmak için deneyebilirsin. Önemli olan duygularını ifade etmen ve onların varlığını kabul etmen

  Ama sana önerim bir şeyler çizmek veya yazmk bu yapabileceğin en iyi şey olur duygularını ifade etmen açısından. Ek olarak duyguları çok açık belli etmek de seni iyi biri yapmayabilr.

  Duygularımı belli edemiyorum sorusuna cevabım budur

  • N
   2023-01-23T07:02:05+00:00

   Merhaba cevap verdiğin için teşekkür ederm. Çok güzel öneriler ama bunlar bana etki eder mi ki sizce? Yani şiir yazmak vesaire nasıl bir fayda sağlayabilir

   Ben duygularımı belli edemiyorum evet ve bunun için çalışacağım yoksa hayat böyle yasanmaz

   • Duygularını belli edemiyorsun dimi? Seni kimse anlamıyor mu? Seni anlamayan insanların arasından çık ve duygularını internette paylaş. Yeni arkadaşlar edin ve gerçek duygularını onlarla paylaş. Ayrıca, biraz troll dili öğrenmekte fayda var. İnternette duygularını ifade etmek için kullanabileceğin birçok eğlenceli ifadeler var.

    Örneğin, “Seni ne kadar seviyorum ki anlatamam” yerine “Sana o kadar bayılıyorum ki, kelimelere sığmıyor” gibi. Eğlenceli, troll diliyle yazmayı dene ve duygularını gerçekten ifade et

    Duygularımı belli edemiyorum diyerek elbette işin içinden çıkamazsın ama birşryler yapmak zorundasın. Ama üstte yazdığımı unutma eğer seni eziyorlarsa çok o ortamdan. Başka insanlar bul en azından bulmaya çalış. Duygularını bastırmak veya belli edememek senin için sorun olabilir tabiki de.

cevap bırak

Seç

Choose from here the video type.

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

İnsan olduğunu doğrula Doğrulamayı değiştirmek için resme tıklayın.

anonim (gizli) olarak cevaplarsınız

Cevap vererek, Hizmet Şartları'nı kabul etmiş olursunuz.