kağıttan gemi nasıl yapılır kolay yolu var mı

Soru
5/5 - (5 votes)

kağıttan gemi yapmak basit bir şey bidliğiniz gibi. Fakat 6 yasında ki yigenim yapmak istiyor ona nasıl yardımcı olabilirim en kısa yoldan kağıttan gemi yapmak istiyor. kağıttan gemi nasıl yapılır kolay yolu  var mı bilinen bir yöntem?

soradan 4a kagidi ile gemi yaptırmak istiyorum diğer şeyleri sonra öğreteceğim nasıl yapılır diye, mesela origami ve leylek yapımlarını öğrtecem.

Yanıtlananlar ( 4 )

 1. s
  0
  2023-02-05T18:01:07+00:00

  Yani kağıttan gemi nasıl yapılır kolay yolu var mı diye soruyorsun ama başka yolları olduğunu sanmuyorum. Bulduğum şeyler şunlar
  Kağıttan bir gemi yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsin

  1. İstediğiniz boyutta ve şekilde bir kağıt parçası kesin.
  2. Kağıdı ikiye katlayın ve taraflarını eşit şekilde katlamayı deneyin.
  3. Öncelikle gemi gövdesini oluşturmak için katlanmış kağıdı şekillendirin.
  4. Gemi gövdesinin üst kısmını ve burun kısmını oluşturmak için ek kağıt parçaları ekleyin.
  5. Gemiyi güçlendirmek için yapıştırıcı kullanabilirsiniz.
  6. Gemiyi boyamak veya süslemek için kalem, boya gibi malzemeler kullanabilirsiniz.

  Not: Kağıttan gemi yapmak için kullanabileceğiniz kağıtlar arasında karton, görsel sanatlar kağıdı gibi farklı seçenekler bulunabilir.

  0
  2023-02-05T18:13:59+00:00

  Tüm ihtiyacınız bir A4 boyutunda kağıt sayfasıdır. Normal kağıt bu projede mükemmeldir. Gerekirse mümkün olan en çok renk kullanabilirsiniz.

  Kağıttan nasıl bir gemi yapılabileceğini öğrenmek için bağlantıyı takip edin. Bence bundan sonrası basit bir şekilde olacaktır. Zaten ardından kağıttan gemi nasıl yapılır sorusunun cevabını alırsın büyük ihtimal. Üstteki arkadaş gibi adım adım atmayacağım sana bunları ama bu video işine yarar gibi. origamiyi biraz zor yapar yigenin. çünkü o çok zor Bir şey. Aslında origami yapmak basit fakat o sarı kağıtlar gibi sert olanları lazım sana.

  0
  2023-02-05T18:18:04+00:00

  Aç bi youtube videosu, ardından “kağıttan gemi nasıl yapılır kolay yolu” diye aramaya bak sonra karşına kağıttan gemi yapımlarıo çıkacak

  0
  2023-02-06T12:03:56+00:00

  Kağıttan gemi yapmak için sağlam bir a4 ün olması lazım. Yani bu kalın a4 veya a3 kagıtları var onlar çok ise yarıyor. hem bu arada sen nasıl bir gemi yapmayı planlıyorsun, eğer yigenine öğreteceksen büyük ihtimaal ufak bir tane yapıcaksın. bak buraya bi fotoğraf bırakıyorum bu fotoğraftan kağıttan kolay gemi yapabilirsin.

   

cevap bırak

Seç

Choose from here the video type.

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

İnsan olduğunu doğrula Doğrulamayı değiştirmek için resme tıklayın.

anonim (gizli) olarak cevaplarsınız

Cevap vererek, Hizmet Şartları'nı kabul etmiş olursunuz.