Karınca gidermek için ne yapmalıyım her yerdeler karıncalar

Soru
Yıldız ver

Benim evimde karıncalar çoğaldı. Anlamıyorum 7. kata bu karıncalar nasıl ulaşıyor. Siz ne önerirsiniz karınca gidermek için ne yapmalı sizce. Karıncaların bir çözümü var mı bildiğiniz ilaç falan önerebileceğiniz? Ya da karınca illeti ile uğraşanlar var mı aramızda hiç?

Yanıtlananlar ( 5 )

 1. G
  2022-12-11T15:43:53+00:00

  Dostum karıncalar için yapabileceğibn bir çok şey var. İlk olarak oturduğun yer bir toki binası gibiyse hatta gerek bile yok belediyeye haber veriyorsun abi hemen gelip evini ilaçlıyorlar. Tabi yetersiz kalıyor bu ilaç ama sana benim de kullandığım detan ilacını önerebilirim.

   Buradan ürüne ulaşabilirsin

  Ben kullandım 1 haftaya bir şey kalmadı.

 2. t
  2022-12-11T19:21:33+00:00

  En iyisi ilaç başka şözümü yok yok belediyeymiş yol başka şeymiş hiç uğraşma. Karinca gidermek için ilaçtan başka çözüm yok. Bazı yerlerde limon sirke falan öneriliyorda onlara da bakabilirsin. hatta bak bi siteden şöyle bir şey buldum

  Karıncalardan kurtulmanın ev ilaçlarından biri tebeşir kullanmaktır. Tebeşir, karıncaları uzak tutmaya yardımcı olan kalsiyum karbonat içerir. Karıncaların giriş noktaları olan bölgelere biraz toz tebeşir püskürtün veya girişte tebeşirle bir çizgi çizin. Karıncaları evinizden uzak tutmak için bu böceklerin girmesin diye tebeşirle çizgiler çizin. Bu çizginin neden karıncaların içeri girmesini engellediği net olmasa da kesinlikle etkilidir. Çizgiyi evdeki hiçbir çocuğun ulaşamayacağı bir şekilde yaptığınızdan emin olun. 

  Karıncaların girebileceği yerlere limon sıkın veya limon kabukları koyun . Zeminlerinizi, içine biraz limon suyu katılmış suyla da yıkayabilirsiniz. Görünüşe göre karıncalar limon suyunun kokusunu sevmedikleri için uzak duracaklar. Ekşi ve acı herhangi bir şey karıncaları uzak tutabilir, ancak herhangi bir şeker karıncaların en iyi arkadaşıdır. Bu nedenle, karıncaları bir şekilde çekebilecek tatlı bir şey bulundurmadığınızdan emin olun. Mutfak döşemenizi kesinlikle temiz tutun ve kabukları tam oraya yerleştirin. 

   

 3. B
  2022-12-12T10:06:30+00:00

  Merhaba, karınca gidermek için karınca yuvasına elma sirkesi dök. Karıncaların çıktığı veya gördüğün yerlerine elma sirkesi dök, karbonat dök o karıncalar bir daha çıkmaz. Eğer uğraşmak istemiyor isen ilaç al gitsin. Zaten sıktığın gibi tüm karıncalar yok oluyor bi daha gelmiyorlar

 4. K
  2022-12-12T20:36:15+00:00

  Karınca gidermek için ilaç şart abi. Biizm evde haşereler vardı her yerden çıkıyorlardı. Deliklere japon yapıştırıcı döküyordum ama yine de geliyordu.

cevap bırak

Seç

Choose from here the video type.

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

İnsan olduğunu doğrula Doğrulamayı değiştirmek için resme tıklayın.

anonim (gizli) olarak cevaplarsınız

Cevap vererek, Hizmet Şartları'nı kabul etmiş olursunuz.