rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak

Soru
Yıldız ver

Geçen gece rüyamda bi arabaydım ve karşıma bi anda biri çıktı ben de frene bastım. Yani rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak ne anlama gelir? Çünkü rüyamda bu arabanın freni tutmuyordu basıyorum basıyorum tutmuyordu. El freni falan da tutmuyordu. Ben de rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak için arabayı etrafa falan sürttüm sonra tam çarptığım esnada uyandım.

Siz ne diyorsunuz?

Yanıtlananlar ( 3 )

 1. Dostum rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak genelde iyiye yorulur. Yani iyi bir hayat geçireceğine delalet eder. Şu an kötü günler yaşıyorsan ve daraldığın bir durumdaysan pek yakında bu dertlerin sonra ereceğine delalet eder. rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak manaa bakımından da zengin bir rüyadır. Fakat tam detaylı bilmediğim yani anlatmadığın için rüyanın devamını, bu kadar yorum yapabiliyorum

  Ama genel olarak rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak  hayatın artık iyiye geçeceğine yorulur. İnşallah hayatın iyiye gider hep.

   

 2. S
  2022-12-14T19:31:11+00:00

  ben baktım bu rüya iyiye yoruluyor. Tabi içeriğini tam anlatmamışsın ama rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak iyiye yorulur. Üstteki arkaadaşın dediğin şeylere katılıyorum

 3. 2022-12-17T17:49:27+00:00

  ben de böyle bi rüya gördüm bi ara. Yani rüyamda freni tutmayan bi arabayı durdurmaya çalışıyordum ama sonra karşımda bana doğrı gelliyordu o araba. Bilmiyorum kötü bir şey yaşamadım ama rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak güzel bir şeye hitap ediyor.

cevap bırak

Seç

Choose from here the video type.

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

İnsan olduğunu doğrula Doğrulamayı değiştirmek için resme tıklayın.

anonim (gizli) olarak cevaplarsınız

Cevap vererek, Hizmet Şartları'nı kabul etmiş olursunuz.