Sevgilimi Mesajla Nasıl Mutlu Edebilirim?

Soru
5/5 - (4 votes)

Merabalar herkese, benim bi sorum var sevgilimi mesajla nasıl mutlu edebilirim tavsiyeleriniizi istiyorum. Canım sevgilim şehir dışına gitti üniversite için ben de onu özlüyorum. o da beni özlüyor fkat yokluğumu çeksin istemiyorum ona mesajlar atmak istiyorum. internette bulunan güzel şeyleri ona atmak istiyorum sizce bu sevgilimi mutlu eder mi?  Bu anonim soru sitesini yeni keşfettim burada sormak istedim. Ben en iyi şekilde sevgilimi mesajla nasıl mutlu edebilirim var mı yöntemler . başka sitelerde sürekli cinsel şeyşler paylaşmışlar ama öyle bir şey istemiyorum, güzel tavsiyeler istiyorum ben simdideenn tesekkürler…

Yanıtlananlar ( 3 )

 1. H
  0
  2023-02-26T15:54:46+00:00

  Aslında bakilirsa sevgilimi mesajla nasıl mutlu edebilirim diye sorman biraz tuhaf. Tamam anlatmak istediğini anladık, böyle bir sorunun bize maili de geldi ve cevap yazmak istedim. İlk olarak sevgilini mutlu etmek istiyorsan ona, onun yanında olduğunu kanıtlaman veya göstermen lazım. Ne bilim günaydın mesajı at ama komik günaydın mesjları gifli ya da komik videolu falan olsun. Bi kaç önerim ve söylemim var.

  Sevgilimi Mesajla Nasıl Mutlu Edebilirim?

  Sevgilinin arkadaşın moralini bozuksa, ona mesaj at ve herhangi bir şey hakkında konuşmak isteyip istemediğini sor. Eğer konuşmak istiyorsa, sen de onun yanında olacağını ve tüm gece boyunca ona destek vereceğini söyle. Sadece yanında olman yeterli. Eğer konuşmak istemezse, belki de sen konuşabilirsin. Geçmişinden veya hayatından keyifli hikayeler anlat veya onu rahatlatacağını düşündüğün herhangi bir şey hakkında sohbet et. Hikayeler anlatmak insanların zihninden şeyleri alabilir ve hatta onları güldürebilir veya tekrar ısındıra bilir. Onu sadece üzüntüsüyle baş başa bırakma ve unutma, ne kadar üzgün olursa olsun, ne kadar çok sevdiğini hatırlamasına yardımcı olmalısın. Ve unutma, bazen sadece yanında sessizce durmak bile çok etkilidir. Ona ne zaman konuşmak istese hazır olduğunu gösterir ve belki de senin yanında olduğunu bilmek bile onu sakinleştirir.

  Uzaktan sevgilinle konuşman için sana güze lkonular vereyim. Bu konuları sevgilini hem mutlu etmek için hem de konuşacak konu bulman için paylaşıyorum. Umarım işine yarar

  • Hayallerin hakkında ve gelecekte beraber olacağınız hayaller hakkında konuşabilirsin.
  • HObilerin veya izlemekten hoşlandığın filmlerin sanhneleri hakkında
  • Favori yemekleriniz yemek yapmaları falan konuşabilirsin
  • geçmiş anılar olabilir, yani çocukluıkta yaşadığın şeyleri anlatabilirsin, aynı zaman da o da sana anlatabilir.
  • Kişisel gelişişimini desteklemek için tavsiye alabilirsin. ona senin hakkında neler düşündüğü hakkında şeyler sorabilirsin.

  Burada olanlar sadece bir kaç örnek, bence en iyisi sen yine de sevgilini tanırsın. Bu yüzden sevgilimi mesajla nasıl mutlu ederim sorusunun cevabını en iyi sen verebilirsin. Burada olan önerilerden de cinsellik gibi şeylr paylaşanlar olabilir fakat bu senin için sorun oolmasın…

   

  En iyi cevaplar
  1
  2023-02-26T16:00:12+00:00

  Sevgilini mesajla mutlu etmenin birkaç yolu var İlk olarak, ona birkaç güzel emoji göndererek gününü aydınlatabilirsin! 😊❤️

  Onunla paylaşabileceğin ilginç bir şey var mı? Belki de bir komik video veya ilginç bir makale? Böylece sıkılmadan vakit geçirmesini sağlayabilirsin.

  Ayrıca, ona kendinden bahsedebilirsin! Hayatındaki en sevdiğin anıyı veya sevdiğin bir hobiyi anlatabilirsin. Böylece aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

  Ama en önemlisi, onu dinlemek! Onun gününü nasıl geçirdiğini, neler yaptığını öğrenmek için ona sık sık sorular sorabilirsin. Böylece ona değer verdiğini gösterirsin.

  Son olarak, ona sevgini göstermeyi unutma! Ona ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar sevildiğini hissettir. 😍❤️

  Umarım bu öneriler işine yarar. Unutma, sevgi ve iletişim her şeyin anahtarıdır! 😊 Mesajla sevgilini mutlu etmekte biraz tuhaf geldi ama uzaktaysa bence kendini ona anlatmaya bak. Yani yanında olduğunu hissettsin bence.

 2. C
  0
  2023-02-26T16:06:44+00:00

  Selam hoşgeldin. Sevgilini mesajla mutlu etmen için bir kaç önerim olacak. Ben tamamen mesajlaşma konusuna odaklandım. burada gayet güzel şeyler olduğu kanaatindeyim…

  1. Ona kendinden bahset: Kendinden bahsetmek, sevgilinin seni daha iyi tanımasına ve seni daha yakından anlamasına yardımcı olur. Böylece aranızdaki bağ güçlenir ve iletişim daha açık hale gelir. Kendinden bahsederken sevdiğin bir hobiyi veya hayatındaki bir anıyı paylaşabilirsin. Kendini daha rahat hissedeceğin bir konu hakkında konuşmak, sevgilinin de kendini daha rahat hissetmesini sağlayabilir.
  2. Onunla ilgili şeyler sor: Onun gününü, neler yaptığını, nelerden hoşlandığını sorarak ilgisini kazanabilirsin. Onunla ilgili sorular sormak, onun kendini değerli hissetmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, onunla ilgili şeyleri öğrenmek, aranızdaki bağı da güçlendirebilir.
  3. Gündemdeki konular hakkında konuş: Gündemdeki konular, herkesin ilgisini çeken konular olabilir. Onun da ilgisini çekebilecek bir konu hakkında konuşarak, ilginç bir sohbet başlatabilirsin. Ayrıca, onun fikirlerine de değer vererek, onun kendini daha önemli hissetmesini sağlayabilirsin.
  4. Güzel sözler söyle: Mesajlaşırken sevgilinin kendisini özel hissetmesini sağlayacak güzel sözler söyleyebilirsin. Ona ne kadar sevildiğini, ne kadar özendiğini hissettirerek mutlu edebilirsin. Böylece, aranızdaki bağ da güçlenir.
  5. İlginç bir şey paylaş: Güzel bir şarkı, bir ilginç video ya da komik bir şey paylaşarak onun gününü aydınlatabilirsin. Bu şekilde, onunla eğlenceli bir sohbet başlatarak mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsin.

  Sonuç olarak, sevgilini mesajla mutlu etmek için iletişim ve samimiyet çok önemlidir. Onu dinleyip, onunla ilgilenerek, kendinden bahsederek, ilginç konular hakkında konuşarak ve güzel sözler söyleyerek sevgilini mutlu edebilirsin.

cevap bırak

Seç

Choose from here the video type.

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

İnsan olduğunu doğrula Doğrulamayı değiştirmek için resme tıklayın.

anonim (gizli) olarak cevaplarsınız

Cevap vererek, Hizmet Şartları'nı kabul etmiş olursunuz.